چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دانش مفهومی

فصل دوم پایان نامه دانش مفهومی,مبانی نظری دانش مفهومی,پیشینه تحقیق دانش مفهومی,پیشینه داخلی دانش مفهومی,پیشینه خارجی دانش مفهومی,پیشینه پژوهش دانش مفهومی,پیشینه نظری دانش مفهومی,ادبیات نظری دانش مفهومی,چارچوب نظری دانش مفهومی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دانش مفهومی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دانش مفهومی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق دانش مفهومی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات37
حجم278/437 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش دانش مفهومی عنوان نوشتار برای فصل دوم پایان نامه می باشد

تعریف مفهومی دانش مفهومی:

دانش مفهومی بر توانایی یک معلم در ارتباط دادن یک ایده ریاضی به ایده دیگر اشاره دارد، که آن‌ها‌ را به شبکه‌ای از ایده‌های ریاضی و آوردن مثال متصل می‌کند. شبکه ذهنی از ایده‌های ریاضی پایه و اساس دانش مفهومی است.

تعریف عملیاتی دانش مفهومی

در این پژوهش منظور از دانش مفهومی، نمره‌ای است که فرد از پرسشنامه دانش مفهومی که شامل سؤالات محقق‌ساخته که با همکاری استاد راهنما و یک تن از دبیران شهرستان اهواز ساخته شده است و سؤالات مقالات پژوهشی مرتبط با موضوع تحقیق انتخاب شده بودند، کسب می‌کند.


فهرست مطالب

تعریف نظری دانش مفهومی تعریف عملیاتی دانش مفهومی فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد دانش مفهومی

دانش مفهومی
8-2-1 دانش ریاضی برای تدریس
8-2-2 اهميت دانش معلمان در آموزش مناسب
9-2 باورهای معلمان ریاضی
جدول 1-2: رابطه بین باورها
اقتباس از: فدایی و احمد‌پور (1391)

پیشینه تحقیق
تحقیقات انجام شده خارجی
تحقیقات انجام شده داخلی


منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"