ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی

فصل دوم پایان نامه بازنشستگی,مبانی نظری بازنشستگی,پیشینه تحقیق بازنشستگی,پیشینه داخلی بازنشستگی,پیشینه خارجی بازنشستگی,پیشینه پژوهش بازنشستگی,پیشینه نظری بازنشستگی,ادبیات نظری بازنشستگی,چارچوب نظری بازنشستگی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازنشستگی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات26
حجم40/299 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

دانلود ادبیات نظری و پیشینه تجربی بازنشستگی و سالمندی که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.

تعریف اقتصادی بازنشستگی : بازنشستگی از نظر اقتصادی یعنی وقتی که شخص از کارکردن باز می ایستد و از حقوق یا مزایای بازنشستگی استفاده می کند. ( دی چت وک ، 2005) یکی از صاحبنظران در امر بازنشستگی تعریف جامع زیر را درباره فرد بازنشسته آورده- است : بازنشسته فردی است که در طول یک سال عملکردی در حالت استخدامی یا اشتغالی که بادرآمد همراه باشد ندارد.

بازنشستگی به معنی کناره‌گیری از ادامه شغل در اثر بالا بودن سن و گاه در پی بیماری و ازکارافتادگی است. شخص بازنشسته تا زمانی که زنده است شخصاً از حقوق بازنشستگی استفاده می‌کند و پس از مرگش بازماندگانش واجد شرایط دریافت این مستمری هستند. پایان دوره خدمت برحسب سختی و زیان‌آور بودن کار سال‌ها فرق می‌کند. همچنین پایان دوره خدمت درکشورهای مختلف متفاوت است.


فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بازنشستگی

بازنشستگی
مقدمه
تعاریف بازنشستگی
تئوری های بازنشستگی
تئوری نقش و ایفاء
تئوری رهایی از قیود یا فراغت
تئوری فعالیت و کار
تئوری مداومت و اتصال
تئوری بحران
مراحل بازنشستگی

پیشینه تحقیق
تحقیقات خارجی
تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"