پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه بازنشستگی

فصل دوم پایان نامه بازنشستگی,مبانی نظری بازنشستگی,پیشینه تحقیق بازنشستگی,پیشینه داخلی بازنشستگی,پیشینه خارجی بازنشستگی,پیشینه پژوهش بازنشستگی,پیشینه نظری بازنشستگی,ادبیات نظری بازنشستگی,چارچوب نظری بازنشستگی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه بازنشستگی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه بازنشستگی

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازنشستگی و سالمندی که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات28
حجم40/316 کیلوبایت
فرمت فایل اصلیdocx

توضیحات کامل

فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری بازنشستگی و سالمندی عنوان این پژوهش می باشد که در ان به مبانی نظری و پیشینه تحقیق می پردازیم.

تعریف اجتماعی بازنشستگی : ( نونن ، 2005) معتقد است که بازنشستگی ، تغییر نقش و حالت عمده ای است که در زندگانی فرد سالمند رخ می دهد خواه این رخداد ارادی و خواست فرد باشد وخواه از قوانین ومقررات اجباری بازنشستگی منتج شده باشد. در کشور ما سنین بازنشستگی همراه است با افزایش و اوج گرفتن هزینه های زندگی خانواده. هزینه هایی مانند ازدواج فرزندان ، افزایش ارتباط های خانوادگی ، هزینه مسائل درمانی که دراین سنین افزایش می یابد. ومواردی از قبیل مشکلات بهداشتی و درمانی بازنشستگان ، عدم بهره گیری از تجربه و تخصص بازنشستگان و کمبود امکانات سرگرمی و تفریحی بازنشستگان می باشد ( عباس زادگان ، بنقل از اردبیلی، 1379) .


فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش بازنشستگی

بازنشستگی
مقدمه
تعاریف بازنشستگی
تئوری های بازنشستگی
تئوری نقش و ایفاء
تئوری رهایی از قیود یا فراغت
تئوری فعالیت و کار
تئوری مداومت و اتصال
تئوری بحران
مراحل بازنشستگی

پیشینه تحقیق
تحقیقات خارجی
تحقیقات داخلی

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"